Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

11.10.2021
The Barcelona Convention Bureau has been recognized with the Bronze award in the category ‘Best Overseas Convention Bureau’ at the M&IT Awards 2021.
22.04.2021
Barcelona workation. Mou el teu escriptori, canvia de vida…i treballa des de Barcelona
11.03.2021
Barcelona Convention Bureau presenta el primer video MICE de la destinació BArcelona. Tot el que els seus events necessiten en una sola destinació: Barcelona the place to meet.

WHAT'S GOING ON

08
DES
2021

2nd BARCELONA CONFERENCE ON EDUCATION - BCE 2021

16
DES
2021

EUROPEAN WINTER MEETING OF THE ECONOMETRIC SOCIETY - EWMES 2021

16
DES
2021

46th SYMPOSIUM OF THE SPANISH ECONOMIC ASSOCIATION - 46 SIMPOSIO DE LA ASOCIACIÓN ESPAÑOLA DE ECONOMÍA - SAEe 2021

12
GEN
2022

3rd INTERNATIONAL CONFERENCE ON INDUSTRIAL ENGINEERING AND INDUSTRIAL MANAGEMENT

01
FEB
2022

INTEGRATED SYSTEMS EUROPE - ISE 2022

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel. +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel. +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA, Canadà i Afric a
Tel. +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com
Anna Orozco
Responsable de Promoció MICE Internacional
Alemanya, Àustria, Suïssa, Benelux, Europa de l'Est i Xina
Web manager
Tel. +34 933 689 741
aorozco@barcelonaturisme.com